10688 BLACK SWAN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10688 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3009kg |
| Block | 10688 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3009kg |
| Block | 10688 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2674kg |
| Block | 10688 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 314cm / 124inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2240kg |